Заходи до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії.
Заходи до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії.
Години спілкування.
✅ Тема виховної години цього тижня: "Чорнобильська аварія: найбільша техногенна катастрофа минулого століття".
☢️ 39 років минуло з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки і досі є предметом обговорення та дослідження світової наукової спільноти.
📌Чорнобильська трагедія сталася 26 квітня 1986 року, тоді радіоактивним цезієм були забруднені 3/4 території Європи.
📌За різними дослідженнями внаслідок цієї масштабної аварії значні дози випромінення отримало понад 8,5 мільйонів мешканців України, Білорусі, а близько пів мільйона громадян померли від наслідків радіації.
📌Радянська влада всіма силами намагалася приховати від світу наслідки катастрофи. 48 годин тривало мовчання, аж поки 27 квітня різке зростання радіаційного фону зафіксували в Данії та Швеції, і це змусило тодішню москву надати хоч якісь пояснення.
📌Щорічно Україна вшановує пам'ять ліквідаторів та всіх постраждалих.
📌Нині, у час повномасштабного вторгнення, росіяни продовжують небезпечні ігри з ядерним шантажем та захопленням атомних електростанцій (зокрема, Чорнобильської та Запорізької). А небезпечні сховища радіоактивних відходів стають для них полігоном бойових дій.
🙏Світ не має допустити повторення такої жахливої катастрофи!
🖇️Участь в екологічному форумі "Чорнобиль - простір відновлення".
✅У рамках заходів до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії здобувачі освіти груп 109 і П-13 взяли участь у екологічному форумі "Чорнобиль - простір відновлення", під час якого мали можливість поглибити знання та знайти відповіді на багато питань про найбільшу техногенну катастрофу людства.
✅Чорнобильська трагедію стала попередженням усьому світові, наскільки крихким може бути наше майбутнє з неконтрольованою радіацією.
Детальніше ТУТ