Київський професійний коледж цивільного будівництва

(044)-257-30-76📞(066)-771-88-26

Київський професійний коледж цивільного будівництва

(044)-257-30-76📞(066)-771-88-26

Проєктна діяльність

2024-2025 н.р.

Навчально-практичний семінар «Полікарбонат - сучасне рішення в будівництві»

Навчально-практичний семінар «Полікарбонат - сучасне рішення в будівництві» для здобувачів освіти Київського професійного коледжу цивільного будівництва провів Павло Запольський, керівник проєкту Світлопрозорий полікарбонат від виробника для ковки та металоконструкцій (ТОВ "Карбоснаб").Під час теоретичного блоку семінару здобувачі освіти та викладачі дізнались про полікарбонатні конструкції та способи їхнього використання в будівництві, а у практичній частині - завзято випробовували матеріал на міцність.«Полікарбонат надзвичайно цікавий сучасний матеріал - він міцний, водостійкий і, водночас, прозорий. 

Illustration

Пластина полікарбонату на одному із випробувань витримала вибухову хвилю від трьох кілограмів тротилу. Цей матеріал має дуже широкий спектр застосування: від куполів військових літаків до аеропортів, стадіонів та житлових будинків» - зазначив Павло Запольський.
«Такі навчальні семінари від бізнесу є невід’ємною складовою освітнього процесу в профтесі. Здобувачі освіти мають змогу побачити саме те, що зараз є на будівництві і бути готовими працювати з сучасними матеріалами на своєму першому робочому місці» - зазначила Тетяна Пронь, заступниця директора Київського професійного коледжу цивільного будівництва.
Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation - Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Екскурсія на виробництво «Glaströsch»

У рамках проєкту EdUP Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні здобувачі освіти групи ФМБ-1 під керівництвом куратора Шовкун Л.В. та старшого майстра Куц Л.В. відвідали виробництво «Glaströsch» з метою ознайомлення з технологічними процесами сучасного будівництва, ефективним використанням енергозберігаючих систем та раціональним споживанням ресурсів.Здобувачі освіти в процесі екскурсії отримали масу позитивних вражень та нових практичних знань, через те, що, для професії будівельника теоретичне навчання та практичне відвідування виробництва є невід’ємними складовими освітнього процесу. 

Illustration

2023-2024 н.р.

Онлайн конференція "WKC VI: Frontale Edition"

Здобувачі освіти ФМБ-І які опанували короткострокові курси у рамках програми "Енергоефективний навчальний заклад: Термомодернізація закладів професійно-технічної освіти у контексті розробки курсів енергоефективності 2.0" ознайомилися з новітніми технологіями у сфері віконних конструкцій під час шостої щорічної онлайн конференції "WKC VI: Frontale Edition". 

Illustration

Короткострокові курси «Монтажник віконних та дверних конструкцій»

Вже другий тиждень поспіль здобувачі освіти та педагогічні працівники коледжу у рамках короткострокових курсів «Монтажник віконних та дверних конструкцій» вдосконалюють практичні навички з демонтажу старих вікон, підготовки до встановлення нових конструкцій, встановлення віконних конструкцій та потрібної фурнітури, обробки швів, встановлення підвіконь та відливів. До реалізації цього проєкту були залучені наші партнери: - Сергій ЗАПЕТЛЯЄВ, технічний директор ТОВ "Компанія Вікна-Стар", який ознайомив з правилами улаштування вікон згідно Національного стандарту України (ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010); - Юрій ЮСЬКІВ, керівник відділу проєктних продажів ТОВ «Меезенбург Україна», який продемонстрував заміну транспортувального профілю на підставний; - Олексій ДОРОШЕНКО, менеджер з питань регіонального розвитку / Технічний експерт, ПАТ "СОЛДІ І КО" - ізоляцію монтажного шва.

Illustration

У рамках грантового проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0) #GIZ_ENEFEDU2.0 коледж отримав 53 вікна для опанування навичок з монтажу віконних конструкцій та створення комфортних умов для проживання здобувачів освіти.Проєкт реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate Projects!

Тренінг з термомодернізації «Енергоефективні технології та матеріали для утеплення фасадів будівель і споруд компанії «Хенкель Баутехнік Україна»

Для здобувачів освіти груп Т1 та ФМБ відбувся останній, третій (а в загальній кількості сьомий) тренінг з термомодернізації «Енергоефективні технології та матеріали для утеплення фасадів будівель і споруд компанії «Хенкель Баутехнік Україна». Доповідач - Євген Терентьєв, представник компанії "Хенкель Баутехнік Україна".На тренінгу здобувачі освіти дізналися зокрема про фасадну ізоляцію Ceresit – ефективне та надійне рішення застосування енергоефективних технологій для утеплення фасадів будівель та споруд. Зазначені матеріали та технології виробляються за Європейськими стандартами та технічними умовами.

Illustration

Доповідач розповів про особливості застосування штукатурних сумішей та штукатурного покриття, визначив основні різновиди декоративних штукатурних сумішей Ceresit та їх відмінності.Здобувачі освіти також ознайомилися з фасадними та інтер’єрними фарбами Ceresit, а також обставинами, на які слід звертати увагу під час їх вибору.На закінчення тренінгу слухачі змогли поставити запитання, отримати відповіді та обмінятися досвідом.Нагадаємо, що термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0.Тренінги проводить ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки Міністерство освіти і науки України Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).Після презентації було проведено Q&A сесію, під час якої слухачі мали змогу поставити запитання, отримати відповіді та обмінятися досвідом.

Тренінг «Сучасні технології та матеріали для забезпечення термоізоляції внутрішніх комунікацій будівель і споруд»

Вже не вперше з 7 листопада 2023 року здобувачі освіти ФМБ прокачують Hard skills – професійні навички, яким навчаються на тренінгах з енергоефективності.15 листопада відбувся тренінг «Сучасні технології та матеріали для забезпечення термоізоляції внутрішніх комунікацій будівель і споруд». Він спрямований на поглиблення знань з дисципліни «Термоізоляційні матеріали в будівництві» за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія». Спікером був Вадим Литвин, енергоаудитор, експерт МГО «Центр сприяння житловим та муніципальним реформам».Під час тренінгу здобувачі освіти ознайомилися з новітніми технологіями та матеріалами для забезпечення термоізоляції внутрішніх комунікацій будівель і споруд. Вони мали змогу поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді від експерта.

Illustration

Це вже сьомий тренінг в процесі реалізації проєкту «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0.
Тренінги проводить ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки Міністерство освіти і науки України Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Після презентації було проведено Q&A сесію, під час якої слухачі мали змогу поставити запитання, отримати відповіді та обмінятися досвідом.

Тренінг "Особливості здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології "ТЕРМОС"

9 листопада 2023 року 54 здобувачі освіти КПКЦБ (група Т1 та дві групи ФМБ) взяли участь у тренінгу "Особливості здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології "ТЕРМОС".Це третій тренінг в рамках проєкту «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0.Тренінги проводить ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), відбувся тренінг на тему: "Особливості здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології "ТЕРМОС".

Illustration

Перший тренінг навчальної програми «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» на тему «Технології утеплення фасадів і будівель та сучасні матеріали компанії «Фомальгаут Полімін»

07.11.2023 року розпочався цикл тренінгів для здобувачів часткових кваліфікацій з енергоефективності у закладах професійної (професійно-технічної) освіти за професійним спрямуванням та методичного семінару для педагогів, що проводиться в рамках реалізації проєкту ENEFEDU2.0.Здобувачі освіти груп Т-1 та ФМБ-11, ФМБ-12 прослухали перший тренінг навчальної програми «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» на тему «Технології утеплення фасадів і будівель та сучасні матеріали компанії «Фомальгаут Полімін».

Illustration