Пластина полікарбонату на одному із випробувань витримала вибухову хвилю від трьох кілограмів тротилу. Цей матеріал має дуже широкий спектр застосування: від куполів військових літаків до аеропортів, стадіонів та житлових будинків» - зазначив Павло Запольський.
«Такі навчальні семінари від бізнесу є невід’ємною складовою освітнього процесу в профтесі. Здобувачі освіти мають змогу побачити саме те, що зараз є на будівництві і бути готовими працювати з сучасними матеріалами на своєму першому робочому місці» - зазначила Тетяна Пронь, заступниця директора Київського професійного коледжу цивільного будівництва.
Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation - Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Екскурсія на виробництво «Glaströsch»
У рамках проєкту EdUP Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні здобувачі освіти групи ФМБ-1 під керівництвом куратора Шовкун Л.В. та старшого майстра Куц Л.В. відвідали виробництво «Glaströsch» з метою ознайомлення з технологічними процесами сучасного будівництва, ефективним використанням енергозберігаючих систем та раціональним споживанням ресурсів.Здобувачі освіти в процесі екскурсії отримали масу позитивних вражень та нових практичних знань, через те, що, для професії будівельника теоретичне навчання та практичне відвідування виробництва є невід’ємними складовими освітнього процесу.
Онлайн конференція "WKC VI: Frontale Edition"
Здобувачі освіти ФМБ-І які опанували короткострокові курси у рамках програми "Енергоефективний навчальний заклад: Термомодернізація закладів професійно-технічної освіти у контексті розробки курсів енергоефективності 2.0" ознайомилися з новітніми технологіями у сфері віконних конструкцій під час шостої щорічної онлайн конференції "WKC VI: Frontale Edition".
У рамках грантового проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0) #GIZ_ENEFEDU2.0 коледж отримав 53 вікна для опанування навичок з монтажу віконних конструкцій та створення комфортних умов для проживання здобувачів освіти.Проєкт реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate Projects!
Доповідач розповів про особливості застосування штукатурних сумішей та штукатурного покриття, визначив основні різновиди декоративних штукатурних сумішей Ceresit та їх відмінності.Здобувачі освіти також ознайомилися з фасадними та інтер’єрними фарбами Ceresit, а також обставинами, на які слід звертати увагу під час їх вибору.На закінчення тренінгу слухачі змогли поставити запитання, отримати відповіді та обмінятися досвідом.Нагадаємо, що термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0.Тренінги проводить ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки Міністерство освіти і науки України Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).Після презентації було проведено Q&A сесію, під час якої слухачі мали змогу поставити запитання, отримати відповіді та обмінятися досвідом.
Тренінг «Сучасні технології та матеріали для забезпечення термоізоляції внутрішніх комунікацій будівель і споруд»
Вже не вперше з 7 листопада 2023 року здобувачі освіти ФМБ прокачують Hard skills – професійні навички, яким навчаються на тренінгах з енергоефективності.15 листопада відбувся тренінг «Сучасні технології та матеріали для забезпечення термоізоляції внутрішніх комунікацій будівель і споруд». Він спрямований на поглиблення знань з дисципліни «Термоізоляційні матеріали в будівництві» за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія». Спікером був Вадим Литвин, енергоаудитор, експерт МГО «Центр сприяння житловим та муніципальним реформам».Під час тренінгу здобувачі освіти ознайомилися з новітніми технологіями та матеріалами для забезпечення термоізоляції внутрішніх комунікацій будівель і споруд. Вони мали змогу поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді від експерта.
Це вже сьомий тренінг в процесі реалізації проєкту «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0.
Тренінги проводить ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки Міністерство освіти і науки України Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Після презентації було проведено Q&A сесію, під час якої слухачі мали змогу поставити запитання, отримати відповіді та обмінятися досвідом.
Тренінг "Особливості здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології "ТЕРМОС"
9 листопада 2023 року 54 здобувачі освіти КПКЦБ (група Т1 та дві групи ФМБ) взяли участь у тренінгу "Особливості здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології "ТЕРМОС".Це третій тренінг в рамках проєкту «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0.Тренінги проводить ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), відбувся тренінг на тему: "Особливості здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології "ТЕРМОС".
Перший тренінг навчальної програми «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» на тему «Технології утеплення фасадів і будівель та сучасні матеріали компанії «Фомальгаут Полімін»
07.11.2023 року розпочався цикл тренінгів для здобувачів часткових кваліфікацій з енергоефективності у закладах професійної (професійно-технічної) освіти за професійним спрямуванням та методичного семінару для педагогів, що проводиться в рамках реалізації проєкту ENEFEDU2.0.Здобувачі освіти груп Т-1 та ФМБ-11, ФМБ-12 прослухали перший тренінг навчальної програми «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» на тему «Технології утеплення фасадів і будівель та сучасні матеріали компанії «Фомальгаут Полімін».